| anonim_4396 a întrebat:

Sal, vreau un telefon pana in 4 mil, ceva bunicel, eu m-am orientat la E-BODA Sunny V38S, daca stiti vreun telefon mai bun pana in 4mil recomandati-mi si mie, nu vreau prostii sa iau azi si maine sa nu mai mearga sau tot felul de firme chinezesti.

Răspuns Câştigător
| doglover23 a răspuns:

Eu mi-am cumparat in mai un Samsung Galaxy Star Plus. In magazinul respectiv a costat 400 de lei. Nu l-am gasit pe eMAG, dar am gasit niste telefoane pana in 500 de lei : http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-100-si-500/c?ref=new_wid_1_1
Succes! :)

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nokia Lumia 520, Android-urile in suma asta sunt PRASTIE.

| SouLIce a răspuns:

Acel e-boda este bun la pretul acela

| AlexL28 a răspuns:

Dar E-BODA nu sunt telefoane chinezesti?

| Danielllz a răspuns (pentru AlexL28):

A....nu cred.

| AlexL28 a răspuns (pentru Danielllz):

Am fost sarcastic happy. Stiu sigur ca sunt. Brand-ul e romanesc, la fel ca AllView sau Vonino, dar telefoanele sunt doar rebranduite de ei. In fapt sunt telefoane chinezesti care nu pot ajunge in aceste piete sub brandul mama, gen Gionee

| Starla14 a răspuns:

Allview A5 quad, extraoridnar pentru pretul sau, si sa il cumperi de pe situl Allview, au huse speciale pentru el si foarte ieftine poate ajungi pe la 450 dar este foarte bun

| robert909 a răspuns:

V

| robert909 a răspuns:

Pai in 4 mil nu prea ai sanse dar te sfatuiesc sa iti iei un Samsung s2 tot e mai bun ca e boda