| Mauma20 a întrebat:

Sall acum 26.10. 2014 este octoberfest pe e mag si este reducere cu 20% la Mouse Razer Naga 2014.Intrebarea mea este daca de cracuin se fac reduceri mai mari sau la fel?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Depinde. Reducerile nu sunt facute de catre magazin ( eMAG ) ci de catre furnizori. Asa ca asteapta-te la orice.

| Mauma20 explică (pentru Jipa95):

Ok o sa vad de craciun poate o sa fie si atunci ceva reduceri daca nu il iau si fara reducre mersi de raspuns

| LTAA a răspuns:

Evential Black Friday.

| Mauma20 explică (pentru LTAA):

Da ai dreptate mai este si black fiday in noiembrie sper sa fie reduceri mai mari mersi de raspuns

| LTAA a răspuns (pentru Mauma20):

De obicei de Craciun ridica preturile, iar de BF pica server-ele.