| adrian_4038 a întrebat:

Sall all am si eu o problema la un nokia x6 acum vreo saptamana am scapat telul pe jos si i-am spart touchul insa si cu acea crapatura margea ieri am facut comada de pe net de touch si azi imi mi-a venit comanda toate bune si frumoase ma apc sa ii schimb touchul totul merge bine nu lovesc telu in nici un fel nu fortez in fine ii pun touchul il asamblez la loc si surpriza nu se mai aprinde displayul... de la ce ar putea fii am facut si hart reset telu se aude cand porneste cred ca ar putea fii de la banda de la display unde intra in locasul ei de pe placa principala ce sugestii imi dati/

3 răspunsuri:
| adrian_4038 explică:

Uite adresa mea de yahoo ady_ste_92

| haked a răspuns:

Eu stiu totul in ce stare este acum? se aprinde? ce face acum?

| adrian_4038 explică (pentru haked):

Sall telu se aprinde pentru ca se aude cum canta se sint si vibratiile de la touch cand intru in meniiu