| andrey88 a întrebat:

Sall. all. De ce unele programe pornesc greu in Windows 7?

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

De ce dai vina pe sistemul de operare Windows 7? problema poate se afla la sistemul tau, nu ai Rami suficienti sau procesor foarte slab. De ce nu ai specificat acest lucru?

| JaJe a răspuns:

Draga Emilia62, tu stii ce spui? de ce sa treaca pe XP? dar mai ales pe Vista? nu recomand sub nici o forma sa revina la Vista si XP. La XP poate ca consuma ceva RAM mai putin, dar nu este suficient.

| Eღilia62 a răspuns:

Nu ai destula memorie RAM si procesorul e "lenes".Ca sa iti mearga bine Windows 7 trebuie sa ai si configuratie pe masura, mai bine treci pe XP, sau Vista.