| AAAdelin a întrebat:

Sall! Asi vrea sa stiu daca pot sa fac din windows 7 in windows xp si sa pastrez toate programele.
Ca imi merge cam greu si vreau sa imi pastrez tot ca nu vreau sa mai stau 2 zile la programe.
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Nu poti face upgrade de la win xp la win7. trebuie o copie noua de windows sau poti isntala win 7 in alta partitie si sa pastrezi ambele windowsuri.

| relian a răspuns:

Adica vrei sa reinstalezi window XP in loc de windows 7. Daca ai discul cu Xp poti instala si sa iti pastrezi doar ce ai salvat tu nu si programele si driverele.Astea le instalezi iar. Poti salva filme dac ai poze muzica etc fisiere bla bla.Nu stiu la ce programe te referi. Daca te referi la java la Adobe p[layer etc o sa trebuiasca sa le reinstalezi iara.Insa nu dureaza ore cum zici.

Răspuns utilizator avertizat