| GoguStrigoi a întrebat:

Sall! Am dat Disk-Cleanup...etc Printre documentele alea imi apare documentul "Temporary Internet Files" sau programul "Temporary Files". La ce ajuta aceste 2 programe, dar vreau sa stiu daca exista vreun pericol daca sterg documentele astea... Funda si Vot!

2 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

"Temporary Internet Files" Este istoricul de navigare, pagini memorate in internet explorer sau/si firefox/opera!

| Luc1aN0 a răspuns:

Nu e nici un pericol...Alea is de la net.Cand tiai bagat netu ti-au aparut alea ca si mie tot la fel.Le-am sters fara probleme... Funda? happy