| ßestToturialsLegends a întrebat:

Sall, am dat la testul pc (Windows experience index) si mi-a dat urmatoarele rezultate:

Processor = 6.0

Memory(RAM) = 5.5

Graphics = 6.6

Gaming Graphics = 6.6

Primary hard disk = 5.9

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Danişor a răspuns:

Foarte bună.O sa poți rula bine jocuri atât vechi cât și noi cu condiția să nu fie contrafăute(a nu se confunda cu pyratate că nu îi tot una, cele pyratate sunt originalele dar au licențe false). Succes

5 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Pai cu un Intel 2020m(6.5 in windows) si 4.5(gt 610m 1gb) am rulat battlefield 3 la ultra cu res 1366x768 deci la nota 6.6 in win poti rula orice joc la setari bunicele

| ßestToturialsLegends explică (pentru KinekT):

Imi merge fifa 13?

| KinekT a răspuns (pentru ßestToturialsLegends):

Mai intrebi? la nota 6.6 la gpu... ce gpu ai?

| ßestToturialsLegends explică (pentru KinekT):

Pai imi merge sau nu imi merge?

| KinekT a răspuns (pentru ßestToturialsLegends):

Pai mie cu nota 4.5 imi merge mw 3 pe extra battlefield 3 pe ultra cu rez 1366x768 deci tie ar trebui sa iti mearga fara probleme doar lasa off la aa si o sa iti mearga