| Skypee a întrebat:

Sall, am dat la testul pc (Windows experience index) si mi-a dat urmatoarele rezultate:

Processor = 7.1
Memory(RAM) = 5.5
Graphics = 6.9
Gaming Graphics = 6.9
Primary hard disk = 5.9
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Foarte bună.O sa poți rula bine jocuri atât vechi cât și noi cu condiția să nu fie contrafăute(a nu se confunda cu pyratate că nu îi tot una, cele pyratate sunt originalele dar au licențe false). Succes

| Danişor a răspuns (pentru DeyCj):

Ai furat raspunsul

| DeyCj a răspuns (pentru Danişor):

Redocumentare plăcută.Pe viitor argumentează afirmațiile.Eu nu fac compromisuri și nu gâbdesc ca „adidas-ul", deci nu fur răspunsuri numa de dragu de a le posta ca să mă aflu în treabă ca tine să dau răspunsuri numa de a le da.

| Danişor a răspuns (pentru DeyCj):

Gabdesc? Frate nu vreau sa ma cert.Ok ai furat raspunsu si gata.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E decent. Nu il mai coafati atit, fiindca e doar DECENT. Iata si de ce.
1. Probabil ai 4GB ram la 1066Mhz, poate 1333. Eu am 8GB 1333 si imi da 7.5.
2. Video ai cumva un GT 630? Oricum, e ceva aproximativ slab pentru jocuri, mie imi da 7.3 si am un HD 4770 din 2009.
3. Ai hard disc cu platane, de unde si nota de doar 5.9. Am SSD si imi da 7.9, asta ca sa iti faci idee.
In concluzie, n-am nici o parere. Ai un sistem mediocru (a nu se intelege ca ma dadeam mare mai sus, si al meu e un sistem mediu, dar facut cu cap). Iar intrebarea care e?

| akadeaa a răspuns:

Ca te lauzi laughing

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Foarte buna