| andreyutzzu3 a întrebat:

Sall... am o problema cu un joc, de cate ori il deschid mi se pune in bara si cand incerc sa-l fac pe ecran mare ramane pe ecran vreo 2 secunde dupa care se pune inapoi in bara. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| NewFolder a răspuns:

Reinstall la joc daca nu merge e ceva de la crack sau poate e un bug de la tine din calculator... nu se stie
daca reusesti sa il pui in fereastra il poti pune in FullScreen apasand Alt+Enter.winking mult succes

4 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Dezinstaleazal si instaleazal din nou daca nici asa nu merge poate ai un virus

| andreyutzzu3 explică:

@mirell: nu am virusi ca l-am scanat de 2 ori big grin

| dany4 a răspuns:

Am patit si eu asa, parerea mea e ca nu e bun jocul, incearca altul

| cori1995 a răspuns:

Sa-l stergi si sa il instalezi din noi. big grin