| costinvlad a întrebat:

Sall. Am oukitel U15S si parca in 2017 avea update la nougat. Ce pot face sa gasesc nougat? Dau actualizare si nimic. Ms frumos si funda.

3 răspunsuri:
| costinvlad explică (pentru TrustMeIKnow):

Dar este nougat? Ca imi zice sa descarc stock firmware.

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru costinvlad):

Scuze, doar primul link este Nougat, fiindca instealeaza ROM cu update al doilea este 6.0..nu am gasit ROM-uri pentru telefonul tau si chiar daca ar fi sunt destul de sigur ca nu ar fi prea stabil, cineva trebuie sa sa tina de el si sa ii mai faca update-uri din cand in cand...