| YoNutzZzEU a întrebat:

Sall! Am primit un televizor SONY KV-21C5D si are imaginea 16:9 si nu pot sa o schimb, cum trebuie sa fac?
Mentionez ca nu am telecomanda originala am incercat cu una universala si nu merge! Daca stie cineva dau funda!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si nu o lasi asa! Ce vrei sa-i faci?

| stlucian a răspuns:

Raspunsul e greu dar incerc sa te ajut

http://telecomenzi-shop.ro/......7-757.html

unde se afla si TV-ul tau

dar pana a cumpara telecomanda mai poti incerca daca poti intra cu telecomanda pe care o detii in modul "service mode" cu un cod specific TV-ului tau.Am sa caut acel cod dar fara suparare nu astazi.