| pretenas1993 a întrebat:

Sall am si eu o problema cu masina de spalat rufe nu mai invarte porneste i-si baga apa si pe urma incepe sa invarte da putin si se opreste si pe urma nu se mai invarte de loc sa puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Nu cureaua este problema daca zici ca in prima faza invarte, este un condensator ce trebuie inlocuit, ia legatura cu un service specializat si se rezolva repede.

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Probabil trebuie schimbată cureaua.

| praf a răspuns:

Ajutati-l ca am si eu aceeasi problema si vreau sa aflu raspunsulhappy

| AndraNicoleta a răspuns:

Am avut si eu problema asta si de vina era pompa. Daca si la tine pompa este problema, cel mai probabil va trebui inlocuita.
Bafta!