| Edwward a întrebat:

Sall,am si eu o problema cu niste tablete:

Prima tableta este Goclever r104 cu android 4, 1, procesor de 1ghz cortex a9, si 1gb ram. A doua este Goclever r70 tot cu android 4, 1 si procesor de 1ghz cortex a9, doar ca are doar 512 mb ram.
Problema este ca pe nici una din ele nu`mi merge yahoo messenger, de pe site-ul oficial nu-l pot lua,iar de pe google play imi zice ca nu e compatibil. Nu`mi dau seama de ce nu este compatibil, pentru ca pe telefon imi merge, si telefonul are doar 800 mhz procesorul si android 2.3.7; iar tabletele au android 4, 1 si procesor de 1ghz straight face. Totul merge perfect, numai yahoo messenger nu... aveti careva vreo solutie?

3 răspunsuri:
| Edwward explică:

Am rezolvato, merge cu Mobogenie.

| Elena_Nistor_1990 a răspuns:

Cauta EBuddy si de pe site-ul asta poti intra pe mess! Incearca!

| Edwward explică (pentru Elena_Nistor_1990):

Mersi,stiu de site`urile astea happy dar incerc sa gasesc o solutie pentru a instala mess`ul pe tableta...