| Cojocaruuss a întrebat:

am un iphone 4 16 gb, cand ma suna cineva si trimite sms nu se aude decat vibreaza, in schimb daca intru la setari la sunet si selectez o melodie se aude, si cand ascult muzica se aude foarte bine, care sa fie problema? am ios 7, se poate sa fie problema de la asta?

2 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Poate de asta, du-te la magazin sa vezi ce are.

| Dinu_Maria_1999_pgjO a răspuns:

Eu nu stiu, poate iOS-ul 7 nu este asa de bun pentru iPhone 4. Poti s te duci la Vodafone/Orange/cosmote (in ce retea esti tu) sa vezi ce are, sau, daca ai garantie la telefon, poti sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat.