| KissYourLips a întrebat:

Sall am un Hp 550 si nu se mai aprinde! Prin nu se mai aprinde vreau sa sp ca nu se mai invarte ventilatoru si nu se aprinde monitoru se aprinde doar butonul de unde il aprind! Primeste Funda cine imi da raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| Madalin3910 a răspuns:

Cele de genul acestea...gen HP pavilion au o problema cu chipsetul video adica atunci cand se incalzeste prea tare se intampla ceva acolo.Te sa sfatuiesc sa il duci la un service dar chiar si dupa reparare problema va aparea din nou ca asa e la HP. Fundita?

| KissYourLips explică (pentru Madalin3910):

Sinu stii un mod in care as putea sa il repar eu big grin

1 răspuns: