| ToReEtO a întrebat:

Sall aseara mi s-a stricat tastatura. Avea mufa usb si in capat o alta mufa care era pe ps2. Acum tastatura o am pe usb si am auzit ca e posibil sa ti se strice mufa usb dk ti prea mult in ea. E adevarat? funda pentru rasp cu explicatii

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

E se strică pe dracu' s-o ia. Nu te mai uita în gura tuturor proştilor. E mai bine s-o ţii pe ps2 ca să nu-ţi ocupe port usb degeaba dar cam atât.

2 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

DA e un unele cazuri daca tii mult da poate, numai ca mai mult in rest nu e nimic deci poti tine 2-3 poate si mai multe ore. Funda?

| BrokenBarbie a răspuns:

Nu ti se strica nici o mufa. Eu am tastatura, imprimanta pe usb de cativa ani si nu s-a stricat