| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Care stie de unde imi pot cumpara si eu o placa video(cel putin 128mb) AGP dar sa nu fie scumpe... care imi da cel mai bun site ii dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Veyron a răspuns:

Intra pe eMAG, acolo gasesti componente la super preturi big grin

| Veyron a răspuns:

Http://www.emag.ro/......545HM-512I Placa video Gigabyte ATI Radeon HD 5450, 128MB, GDDR3, 64bit, DVI, HDMI, PCI-E la pretul acesta este foarte buna.

| Veyron a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D256B128TD aceasta este foarte ieftina, dar mai bine ar fi daca ai lua-o pe aceasta de la gigabyte http://www.emag.ro/......545HM-512I la acelasi pret
:D