| PureMadnesS a întrebat:

Sall ce windows sa-mi instalez? vreau pentru jocuri? plsbig grin?

Răspuns Câştigător
| Cosmynutz a răspuns:

XP-ul are probleme la rezolutie. Vista e greu de intretinut, dar merg jocurile impecabil. Iar 7... 7 nu are probleme in materie de jocuri, programe, etc. De fapt, nu are probleme la nimic. Acuma... o sa ai o dificultate dupa o luna de la instalare, daca nu are licenta, dar daca te hotarasti sa iti bagi 7-le, imi poti trimit un mesaj dupa o luna (mie sau oricarui utilizator care te sfatuieste pentru 7) si iti dau un programel sa rezolvi. Bafta! Recomand windows 7 deoarece are suport pentru directX 11 si vor rula si jocurile noi care pe xp nu or sa mearga niciodata. vista nu recomand pentru ca ocupa mai multe resurse. aa si windows 7 sa fie pe 32 bit tongue

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

XP daca ai placa video cu directX 9 sau win 7 daca are directX 10 sau 11. tongue

| lucian a răspuns:

Windows 7

| DanDannn a răspuns:

7, Este cel mai bun, chiar daca unii spun ca "Ce e mizeria asta ma, combinata cu xp si vista? " Asa se spunea si despre xp in anul 2000, cand aparuse, consuma prea mult. dar acum. e cel mai populat win.asa ca... 7

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Sunt multe iti recomand windows 7 eu am si am jocuri haaa multe de nu mai am unde sa le pun Fundahappy

| FFAP a răspuns:

95=]]. Noo...glumesc.
Pai...
XP-ul are probleme la rezolutie. Vista e greu de intretinut, dar merg jocurile impecabil. Iar 7... 7 nu are probleme in materie de jocuri, programe, etc. De fapt, nu are probleme la nimic. Acuma... o sa ai o dificultate dupa o luna de la instalare, daca nu are licenta, dar daca te hotarasti sa iti bagi 7-le, imi poti trimit un mesaj dupa o luna (mie sau oricarui utilizator care te sfatuieste pentru 7) si iti dau un programel sa rezolvi. Bafta!

| madalinzzz a răspuns:

Recomand windows 7 deoarece are suport pentru directX 11 si vor rula si jocurile noi care pe xp nu or sa mearga niciodata. vista nu recomand pentru ca ocupa mai multe resurse. aa si windows 7 sa fie pe 32 bit tongue