| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,daca ar fi sa alegeti dintre iphone 4S si iphone 5(cand apare), ce ati alege? si niste pareri daca se poate la alegerea facuta. Funda

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Eu am avut galaxy s3 si dupa 1 ora de gta 3 sau modern combat 3, s-a cam incins, pe iphone nu aveam problema asta, si Samsung-ul era original, nu chinezarie.Deci iphone rules!

28 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lostcontrol12 a răspuns:

Eu as astepta 5-ul..acum am un SGS3 care e destul de mare, nu as vrea sa trec de la un ecran asa mare la unul de 3.5 inchi cat are 4s-ul. Iphone 5 va avea probabil quad-core, un ecran mai mare si mai bun decat cel al iphone 4s, un design mai reusit.

Răspuns utilizator avertizat
| lostcontrol12 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Eu am un nr de Orange pe un 4s si unul de Vodafone pe sgs3..ideea e ca mie imi place mult samsungul dar astept sa vad cum arata iphone 5, daca imi place, renunt pentru totdeauna la android

| bogdan324 a răspuns:

Iphone 5 sper sa aiba un ecran de peste 4 inch, quad core, 1gb ram(sau mai mult)

Răspuns utilizator avertizat
| TheLaw a răspuns:

Buna!
iPhone 5, din cate am citit si am auzit,
nu o sa fie chiar asa de schimbat.
In regula, da, anumite schimbari majore pentru Apple poate, dar nu pentru noi, utilizatorii acestor telefoane. Noi, ne asteptam la multe, insa, sa nu crezi ca dorintele noastre vor fi indeplinite. Acum, dupa mine, as lua iPhone 5 doar pentru ca poate ar merge stiu si eu, cu alt chip, mai performant; repet, poate. Insa, poate costa si mai mult. De aici este alegerea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Devyd a răspuns:

iphone 4S pentru ca tipăreşte totul fără cabluri, Viteza maxime de descărcare date 14, 4 Mbp, face fotografii, video HD din cate stiu, si are iOS 5 care este cel mai avansat sistem de operare mobil din lume.
Şi cel mai uşor de utilizat

Răspuns utilizator avertizat
| MaxEnergyzed a răspuns:

Iphone 5 e mult mai bun happyPun pariu...

Răspuns utilizator avertizat
| MaxEnergyzed a răspuns (pentru adrianboss2011):

E super...happy

Răspuns utilizator avertizat
| MaxEnergyzed a răspuns (pentru adrianboss2011):

Cred ca il voi cumpara...de fapt nu cred sunt sigura big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MaxEnergyzed a răspuns (pentru adrianboss2011):

De abia astept sa apara happy

| Mitzzăăă a răspuns:

IPhone 5, iPhone 4S este bun, dar la iPhone 5 ma astept la mai multe

Răspuns utilizator avertizat
| R11z a răspuns:

I-phone 5 va fi mult mai bun, iti spun dar mai bine ia-ti un telefon cu android decat I-phone. Este mult mai cool decat un I-phone si cred ca daca va aparea un I-phone 5 va fi mult mai scump decat un Samsung Galaxy S 2 (sau 3 dar nu cred ca va fi mai scump decat un S3). Dar, faci cum vrei, sunt bani tai si alegerea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| SwimmerAdi a răspuns:

Salut daca te uiti pe you tube la iphone 5 ai sa vezi ca vor sa introduca holograme.Acest lucru nu este foarte sigur. Daca sar introduce eu as alege iphone 5 depinde si cat de convenabil ti se pare pretul asa acum pe moment as alege iphone 4s. Are o camera perfecta perfecta in plus viteza cu care lucreaza este imensa si cel mai important are introdus siriul care mie imi place foarte mult. A da si inca ceva pretul o sa fie mai mic.

Răspuns utilizator avertizat