| RrAaLlUuCcKcAa a întrebat:

Hey, Sall TPU. Daca ar fi sa alegeti intre IPhone 4 nou si IPhone 4S la mana a doua ( Adica folosit de altcineva, nu mult timp ) Ce ati alege?
Funda

Răspuns Câştigător
| crisbebe a răspuns:

Eu as zice nou din foarte multe motive:
in primul rand k este nou si k sti k nu l-a mai folosit nimeni, k daca ti se strica ceva ai garantie la el
2.pt k nu e mare diferenta intre ele..au in mare parte aceleasi aplicatii
3. unul dintre cele mai importante motive: iphone 4 a fost facut de steve jobs cel care le-a si creat pe cand iphone 4s a fost facut de angajatii sai si iti dai seama k e mult mai bun fiind facut de cel care a inventat iphone-ul.
4.am prieteni care au iphone 4 si sunt foarte multumiti decat de iphone 4s.
4s e doar mai scump nu e si mai bun, doar are putine aplicatii noi deci pentru cateva dotari noi nu cred ca se merita..mai bine iti iei 4 fiind si nou
parerea mea..succes