| PureMadnesS a întrebat:

Sall ieri am stins calculatorul si cand l-am aprins am intrat intr-un joc pe care il joc de ceva vreme si brusc mi s-a blocat mouse, tastatura tot. i-am dat restart si mi se bloca cand intra in windows adica. cand il aprinzi toate alea.imaginile si cu windows xp ce are?big grin pls dau funda love struck

3 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Reinstaleazati... winu din nou. sau daca nu. cred ca ai pus o placuta de memorie recent. si nu este compatabil... daca e asa. scoateo sa vezi daca mai face la fel!

| filiblox a răspuns:

Start > all progams > accesories > system tool > Disk defragmenter.
La ce ajuta asta? Rezolva unele erori din pc-ul tau, buguri sau altele... " GOOD LUCK "

| Ariia a răspuns:

Poi ai incercat sa verifici joku? daca nu are virusi.de multe ori asta este.dar depinde si de joc