| Danila_Adrian_1986 a întrebat:

Sall ma poate ajuta si pe mine cineva mi-am cumparat de curand un notebook Acer aspire e1-532 si mi-am bagat windos 7 pe el si driver le-am bagat manual sau instalat foarte bine am doar cand incerc sa-mi bag un joc pe el sa ma joc imi cere directcx pentru grafica si nu-mi merge nici un joc am incercat sa-l bag depe toate siterulie si degeaba

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Descarca directx_Jun2010_redist,il extragi intr-un folder, dublu clic pe setup.exe, il instalezi.
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109