| bogdan9899 a întrebat:

Sall,mi-am cumparat azi un laptop Lenovo g510 si mi-am instalat driverele doar ca wi-fi nu imi merge deloc,adica nu-mi apare nici iconita jos, ni cand dau add device nu gaseste routerul.
dau funda.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Nu schimba niciun windows doar sa iei dupa sitesu oficial drivaru. off vad ca nu le ai deloc cu asa ceva. cautama pe skype:adryano2411 si vbmai multe

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

De pornit l-ai pornit din buton sa iti mearga?

| bogdan9899 explică (pentru itsoft):

Dap nu are buton

| bogdan9899 explică (pentru itsoft):

Pai cand l-am cumparat mi-a dat drivere pentru windows8 si eu i-am instalat windows 7

| bogdan9899 explică (pentru bogdan9899):

Alte variante?, driveru l-am instalat de wireless

| itsoft a răspuns (pentru bogdan9899):

Pai probabil drivaru nu este bun ce ai instalt tu. Tu ai windows 7 acum pe el da si drivarele de wireles leai luat direct dupa sitesu oficial.

http://support.lenovo.com/......s/DS036289

| bogdan9899 explică (pentru itsoft):

Dada,ei miau dar cd cu drivere de widows 8, schimb windowsul?

| bogdan9899 explică (pentru itsoft):

Nu-mi dai nr tau sau til dau eu

| itsoft a răspuns (pentru bogdan9899):

Nu schimba niciun windows doar sa iei dupa sitesu oficial drivaru. off vad ca nu le ai deloc cu asa ceva. cautama pe skype:adryano2411 si vbmai multe