| MadyMadutza a întrebat:

Sall TPU, acum 2 luni am primit un Orange Hiro ( cel mai rahat telefon de pe planeta ) si de 2 zile incoace nu stiu ce dracu are. Dupa ce intru in ecranu principal tot mi se duce automat pe setari data si ora incotinuu, nu pot sa folosesc nici o aplicatie nimic, l-am scanat, n-are nici un virus, am dezinstalat aplicatia Facebook ( credeam ca de la ea imi face figuri ) nu stiu ce dracu sa mai fac cu el. Incerc sa ii dau restart dar nu pot. Ce as putea sa fac ca sa nu mai faca figuri. Funda + vot ( toata lumea )

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru trimiterea acestuia in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper.

2 răspunsuri:
| emotziky29 a răspuns:

Am si eu Hiro si telefonul merge foarte bine. I-ai facut tu ceva. Daca e de la soft te sfatuiesc sa te duci la un centru Orange.

| MadyMadutza explică (pentru emotziky29):

Si mie imi mergea foarte bine pana acum cateva zile cand lo apucat dracii.