| andreirobert15 a întrebat:

am auzit ca zilele astea trebuie sa se instaleze andreid 5.0 lollipop pe galaxy s5

eu am gasit deja link-ul sa il downloadez si sa il instalez acum!

exista vreun risc daca fac asta?

funda!

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Foloseste programul de la Samsung, kies parca se numea [daca nu e asta imi pare rau, nu mai am Samsung de 1-2 ani si nu mai sunt la curent cu tot ce misca despre Samsung] cauta oricum un fel de pc suite pe site-ul lor oficial, conecteaza-ti telefonul la pc si selecteaza pc suite sau kies si vezi daca ai update disponibilwinking daca da, fa-ti updatewinking mereu sa folosesti programele oficiale, de la distribuitor! [cat timp sunt valabile]

| MskDesign a răspuns:

Ai pus aceasta intrebare de 3 ori.De 2 ori la telefonie si o data aici. Uite cum se face update direct din setari:
https://www.youtube.com/watch?v=5rSk6kaJ_4k
Daca nu merge asa prin root si flash-uirea unui custom rom.