| Shin0bi a întrebat:

Sall TPU, am cumparat un mouse care poate schimba intre 1000 si 1600 dpi, care are un buton ce face acest lucru.Mouse-ul nu a venit cu niciun cd de instalare, deci nu pot face diferenta intre 1000 si 1600 dpi, vreo idee?

1 răspuns:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Trimite-mi un E-Mail cu titlul "MESAJ TPU" la adresa de E-mail: alex.fistis@gmail.com.
Scrie in E-Mail modelul de mouse pe care il ai. O sa iti trimit soft daca este cazul daca nu iti spun ce trebuie sa faci.