| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla ce dpi are mouse-ul actual in windows si in jocuri, mouse myria mg7510 cu 3 trepte de dpi 600-1000-1600 se schimba dpi cand vrea el si nu stiu ce sa mai fac, se schimba greu si dpi cand apas de pe buton.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Myria e petardă marca Altex. Dacă vrei ceva bun cumpără-ți un mouse Logitech!

| Catalinlupu23 a răspuns (pentru danutzu96):

Caut ceva bun sub 50 lei

| danutzu96 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Alea nu sunt de gaming in sectiunea aia de pret... Il poti lua pe cel pus de tine, e un mouse bun pentru utilizare generala.

| Trickster a răspuns:

Produsele Myria sunt groaznice. Mai bine iti cumperi mouse Logitech sau Trust, iar daca nu nu gasesti in orasul tau sau nu poti sa comanzi de pe net, mousii marvo sunt decenti