| maryusvyvo a întrebat:

Sall TpU! Am nevoie de ajutor. De cateva zile cand intru in jocuri ma joc 10-15 minute si apoi incepe sa mi se auda un bipait in unitate, dar daca ies din joc isi revine, apoi iar incepe cand intru...indiferent de joc Plss help

2 răspunsuri:
| milinalexandru a răspuns:

Salut!
Eu cred ca acel bipait este de la procesor sau sursa.
! Calculatorul trebuie curatat o data sau de mai multe ori pe luna.Sau procesorul este prea vechi si nu mai poate face fata la jocuri.

| maryusvyvo explică (pentru milinalexandru):

Eu zic ca procesorul nu e vechi. Tipul procesorului TripleCore AMD Athlon II X3 425, 2700 MHz (13.5 x 200)! Poate sa fie de la Placa video?