| TheSmart a întrebat:

Am o întrebare:

De ce atunci când aprind laptop-ul îmi arată ecran negru dar tot pot să mișc mouse-ul?

Fundă!

Răspuns Câştigător
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Daca zici ca ecranul ramane negru, atunci ia pe un stick Remove WAT si booteaza de pe el. Asta e ultima solutie. Daca nu merge, du-te la un service cu el. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O fi virusat. Mai bine reinstalezi Windows-ul.

| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Ai doua variante:
1. Trebuie schimbat ecranul.
2. Reinstall Windows!
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| TheSmart explică (pentru AdmiNuL):

Problema e ca atunci când am băgat CD-ul pentru Windows nu mi-a apărut nimic pe ecran. Si mai e o problema pe care am uitat sa o mentionez, laptopul se deschide singur, la 5 secunde după ce îl opresc lumina de sub semnul 'power' se aprinde. Ceva sfaturi?

| AdmiNuL a răspuns (pentru TheSmart):

Salut! Daca zici ca ecranul ramane negru, atunci ia pe un stick Remove WAT si booteaza de pe el. Asta e ultima solutie. Daca nu merge, du-te la un service cu el. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| ninuionut a răspuns:

Sigur e windows!

| Monic999 a răspuns:

E din cauza windows. ului, tocmai am patit si eu asta. Am descarcat remove wat si s-a rezolvat, incearca si tu!