| LaUrUs96 a întrebat:

am și eu o întrebare... Ma jucam un joc pe laptop și deodată mii se stinge laptop-ul... Când il aprind nu-mi Mai merge mouse-ul și tastatura laptopul-ui mouse-ul nici din laptop nici USB iar la tastatura nici în BIOS nu pot să intru... Va rog ajută-mă dau fundă instant

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bateria prea veche
Asa mi se intampla si mie

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce laptop e ala? Zi modelu :@ Off

| LaUrUs96 explică:

N-am baterie La laptop...

| LaUrUs96 explică:

E un Acer aspire 5100

| CPAElites a răspuns (pentru LaUrUs96):

Ok..Incearca asa...Scoti mufa de la incarcator si bateria si tii apasat pe butonul power 15 20 secunde..si vezi daca mg.

| LaUrUs96 explică:

Pff tot nu merge...

| LaUrUs96 explică:

Alt răspuns va rog mult trebuie să îl fac pana la 8 deseară...