| LaUrUs96 a întrebat:

am și eu o întrebare... Ma jucam un joc pe laptop și deodată mii se stinge laptop-ul... Când il aprind nu-mi Mai merge mouse-ul și tastatura laptopul-ui mouse-ul nici din laptop nici USB iar la tastatura nici în BIOS nu pot să intru... Va rog ajută-mă dau fundă instant...

2 răspunsuri:
| thezbx a răspuns:

Du-l la un service ca singur/singura nu poti sa il faci chiar daca iti explica cineva

| ion1731 a răspuns:

Daca e vreun HP - arunca-l din start( analogic daca e chipset de la AMD).
Glumesc - or fi HP cele mai rele calculatoare dar in fine.
Nu esti un utilizator avansat -nu o sa-i faci nimic singur daca zici ca nici in bios nu poti intra.Du-l la vreun service. poate acolo o sa-i poate face ceva.