| MysteryMen a întrebat:

am o placa de baza Asus PVP800-VM si cine imi poate spune si mie cam cat ram suporta maxim (DDR1) si am o sursa deluxe 450w vreau sa imi iau o placa video are ceva daca pun si placa video nu il duce? sau eu zic ca e bine...

Răspuns Câştigător
| hoLigan a răspuns:

Rami maxim poti pune de 4 GB ddr1
si placa video poti pune ca il duce

| MysteryMen explică (pentru hoLigan):

Mai am o intrebare ce frecventa maxima suporta?

| hoLigan a răspuns (pentru MysteryMen):

Intel pentium 4 sau celeron pana la 3, 4 ghz

| MysteryMen explică (pentru hoLigan):

Nu procesorulbig grin placa ram ce frecventa maxima a placii ram suporta cred ca 266 sau 333 Mh

| hoLigan a răspuns (pentru MysteryMen):

Ohhh pai 800/533/400MH
astea le suportahappy

| MysteryMen explică (pentru hoLigan):

Oo suporta 800 credeam ca nu suporta mai mult de 333 laughing thx un id...pls

8 răspunsuri:
| mateigege a răspuns:

Suporta maxim 1.5 gb ...depinde de placa video care o vrei.dar eu zic ca merge sigur

| Razvan_3737 a răspuns:

Mai bine ai schimba placa de baza nu prea mai gaseti placi video pe AGP, placa suporta pana in 4 gb ram si sursa le-ar duce

| MysteryMen explică (pentru Razvan_3737):

Am luat video n-am treaba important e sa ma duca procesoru il am bunicel 2.8 gh eu zic ca este bine