| Ionescu417 a întrebat:

am o problema.Am downloadat un filmulet de pe internet in calculator si l-am bagat pe telefonul mobil si nu ma lasa sa il deschis pe telefon trebuie sa fac ceva ca sa pot sa il vizionez pe telefon? Nu am internet pe telefonul mobil va rog ajutati-ma am un telefon LG KP502 funda

Răspuns Câştigător
| IrinelRaducan a răspuns:

Trebuie convertit din MP3, Avi sau ce extensie o fi in 3GP! :D eu asa am facut : http://www.youtubedownloadersite.com/youtube-to-3gp.html

Urmeaza pasii!;) FUNDA? :D

| Ionescu417 explică (pentru IrinelRaducan):

Buna eu nu am downloadat filmuletul de pe youtube acel program de acolo este valabil doar pentru filmuletele de pe youtube?

| Ionescu417 explică (pentru IrinelRaducan):

Ms am reusit si acum imi merge big grin

3 răspunsuri:
| VTX a răspuns:

Cel mai probabil telefonul tau nu este compatibil cu formatul filmuletului.Downloadeaza-l cu alt format sau converteste-l pe acesta care il ai acum.