| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am facut update pe laptop de la windows 7 la windows 10. Mergea destul de bine, daca nu chiar mai bine ca inainte. Insa i-am dat o resetare si cand a atins 74 % din proces s-a stins (fiind si la incarcat) si acum cand il aprind apare sigla HP sta vreo 10-15 secunde si se stinge la loc, si repeta asta la nesfarsit (bootloop). Plz help. Cum il fac sa mearga din nou?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai incearca sa instalezi un alt windows de pe stick sau dwd. cand il deschizi si dai sa il booteze.
Daca nu merge posibil ca HDD-ul sa fie dus.

2 răspunsuri:
| jonelx6 a răspuns:

Si daca bag stick-ul cu windowsul, cum il instalez daca nu porneste normal laptopul? Imi apare automat o fereastra prompt sau trebuie sa dau pe recovery mode?

| CosminLeanca a răspuns:

Trimite-l la garantie [daca o mai ai valabila] daca nu recomand sa il duci la un service care se acupa cu asa ceva.