| Anonimulll69 a întrebat:

Am o problema! Am reinstalat windowsul i nu am driverul/installul de la placa de baza! Trebuie neaparat sa il gasesc ca sa ma pot juca pe calculatorbig grin! Ma puteti ajuta!(nu sunt sigur daca ata e numele placii de baza)Placa se numeste Infinity nf-ck804-6a61fd4fc-00! Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Cand ai cumparat pc-ul sau placa de baza, ai primit si un cd cu driverele necesare, dar probabil l-ai pierdut din neglijenta.In cauzul tau, sunt trei varinate:
1.Instalezi windows 7 sau 8 si nu vei mai avea nevoie de nici un driver.
2.Descarci driverele necesare de pe site-ul oficial al placi tale de baza.
3.Folosesti slimdrivers si iti va instala automat toate driverele lipsa.
Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/ spor la treaba:)

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Eu cred ca nu ai mai multe care nu au legatura cu placa de baza.