| ViseInCeata a întrebat:

Am o problema cu pc jos la bara de start in partea dreapta cand porneam pc mi se incarcau niste iconite acolo unde este ceasul.
Deci imi apareau mai multe iconite de cand am downloadat un trade hack pentru un joc nu mi-a mai aparut ce pot face sa apara ziceti-mi plzzzzzzzzzzz!

Răspuns Câştigător
| bogdan0lteanul a răspuns:

In caz ca nu ai rezolvat inca poti folosii cleanremover
ce ai luat tu se numeste keylloger si cu asta poti sa ii dai remove doar intra in program si dai remove. daca nu se incarca bara aceea inseamna ca nu ai keylloger

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Poate când ai instalat programul s-au instalat odată cu el alte programe. Sau poate acele iconițe fac parte din hack. Intră în Control Panel și șterge programele necunoscute (mă refer la cele recente, nu cumva să ștergi ceva important).

Oricum, vezi despre ce sunt acele iconițe...

| ViseInCeata explică (pentru SonicAndrei):

Ma chestia e ca trade hack nu e un program e un hack (keylogger) si da @ViLLaS am incercat. crying Titusi nu imi apar alea jos in dreapta deci mai asteptam dau funda la cine raspunde corect!

| ViLLaS a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi trade hack?