| Deeabvb a întrebat:

happy Scuzati categoria gresita, dar este una dintre cele mai populare categorii, si am mare nevoie de ajutor. Deci. am o problema cu bara de start. straight face Acum 2 saptamani mi se blocase calculatorul, i-am dat restart si bara se schimbase. straight face Imi apareau toate browserele de internet, BS player etc. in dreptul lui "start" si cand deschideam mai multe ferestre, se duceau in partea dreapta a barei raised eyebrows Adica in stanga parţii unde este "EN/RO", ceasul etc. Si mai e ceva, cand se duc ferestrele in partea dreapta, sunt inghesuite si ca sa le gasesc, trebuie sa dau click pe niste sageti stanga-jos. Ce sa fac? straight face Va rog, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Exio a răspuns:

Cel mai probabil ai virusi. Sfatul meu este sa-ti reinstalezi windows-ul ca altfel te chinui mult sa remediezi problema.