| tavi555 a întrebat:

Am o problema urgenta.
Am un HDD extern. Am incercat sa-l conectez la calculator, il vede in device manager si in devices and printers, insa in my compuer, nu(nu apare ca o unitate de stocare). L-am bagat il laptop si acolo il veze imediat. Am icercat sa il bag in alt port usb, la calculator, insa in zadar.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dai un nr la acel hard simplu

| apocaliptic77 a răspuns:

Scoate toate dispozitivele conectate la pc, prin usb(in afara de tastatura/mouse), da un restart. daca nu merge, schimba cablul usb. poate fi si o problema de alimentare sau ...reset bios.