| HumanAlpha90 a întrebat:

Am un hard extern de la WD de 500Gb si l-am pus in receiver-ul de la Telekom pentru a inregistra niste emisiuni/seriale... Cand l-am bagat in receiver, mi-a aparut sa ii dau format pentru a se putea inregistra pe hard si i-am dar format. Dupa ce am inregistrat ce am vrut, am bagat HD in laptop dar, nu imi apare partitia, insa, in Device Manager mi-l vede. El merge dar, m-i s-a schimbat extensia HD-ului. Cum fac sa il aduc inapoi la extensia pentru windows?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Il formatezi si nu il mai conecta la receiver

| HumanAlpha90 explică (pentru gelu1970):

Pai si cum il formatez daca nu imi apare partitia, windows-ul nu recunoaste hard-ul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HumanAlpha90):

Cu HP usb disk de pe internetwinking. Ti-l recunoaste garantat.

Răspuns utilizator avertizat