| gamerulXDaa a întrebat:

SAll TPU am pc si am o problema cand ma uit pe youtube videoclipurile imi merg greu, adaica imi sacadeaza imi puteti spune dc?
Windows xp sp3 Ram 896 MB Placa video 32MB Hard Disk 80GB
Procesor Intel Pentium 4 1. 80GHz!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Asta e clocitoare de pui, nu calculator!
Altul! 32MB placa video? Si Riva TNT2 de acum 20 de ani avea mai mult!

| gamerulXDaa explică (pentru K0sti):

Iti dau drpeate aveam placa video de 256MB dar ma pacalit cineva sa o dau pe aceasta de 256 cu una de 32MB

| K0sti a răspuns (pentru gamerulXDaa):

Vezi ce inseamna sa frecati menta pe facebuci si metinuri...va dau altii tepe! Daca citeai sa stii si tu cu ce sa mananca un calculator si niste componente...era altceva!

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ai placă video foarte mică.
Caută o placă video mai bună.

| gamerulXDaa explică (pentru Evolution):

Am schimba placa cu una de 256MB si tot la fel am mers!

| enrique81 a răspuns:

Placa video sigur n-are cum sa aiba 896 mb la ce sistem prezinti tu mai sus...inainte ti se miscau bine videoclipurile? daca da reinstaleaza windows-ul si va merge bine.