| StefanTalica a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu cand vreau sa intru in partitia D imi spune:"D:\ nu este acesibil
Aces refuzat!"
. Recunosc ca inainte am avut o parola pentru acesarea acestei partiti pentru ca mi se tot stergea din poze si alte foldere personale.Este posibil ca cinveva sa imi aceseze pc-ul prin internet?
P.S.Am windows 7 si cand intram la "Menger de acreditari" imi aparea la acreditari windows: Te**-PC, iar la acreditari generice:"virtualapp\didlogical" si o parola acolo...

Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Nu stiu ce tip de parolare ai pentru disc D. Iti recomand sa faci un Hirens Boot Cd, intri pe el; sunt destule programe care te pot ajuta. Daca intri cu minixp-ul de pe cd cred ca poti scoate acea parola.Pc-ul poate fi accesat si prin internet! Bafta!
http://www.youtube.com/watch?v=jDwBl3iuLbM

| StefanTalica explică (pentru valentin75):

Buna ziua! Va multumesc ca ati incercat sa ma ajutati dar uitati un video cum imi arata mie: https://www.youtube.com/watch?v=ikyG5OHGgxk&feature=youtu.be.Multumesc!

| StefanTalica explică:

Si imi zice sa il formatez.Am cautat programe pentru recuperarea folderelor dar nici un program nu vede partitia(doar programul"recuva" il vede dar spune :"Eroare la scanarea discului
Nu pot determina tipul sistemului de fisiere.