| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa imi bag pozele din telefon in laptop prin cablu de date? Spuneti-mi toti pasii pe care trebuie sa-i urmez. Multumeasc mult! O zi buna tuturor! pup

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"Pasii" sunt:
1.Bagi cablu de date in telefon apoi in laptop.
2.Intri-n my computer acolo unde ti-a aparut drive-ul cu telefonul.
3.Dai copy-paste a ce vrei tu din laptop in telefon.

| vlad15eu a răspuns:

Am aceeasi problema.Pentru geniile de mai sus, am un Samsung Galaxy si nu imi apare nici un driver in MyComputer si nici ca device nu pot sa il instalez!

| sweet2kitty1049 a răspuns:

Bagi cablul in laptop, apoi iti va aparea o fereastra care zice ceva de genu "nicio actiune" si inca ceva. tu apasa pe "nicio actiune", apoi intra in my computer si vei vedea ca iti va aparea un folder pe care scrie numele telefonului pe care il ai.ori intra in acel folder, apoi in galerie, imagini si gasesti imaginile pe care le selctezi si dai click dreapta, copy apoi le muti in folderul dorit apasand click dreapta, paste SAU daca ai card de memorie intra in celalat folder care-ti apare dupa ce deschizi my computer si faci la fel. sper ca te-am ajutat...eu asa fac.

| alex_1645 a răspuns:

Mai intai: Conectezi cablul de date la telefon apoi il introduci in calculator.
Daca ai DVD-ul origin al telefonului il poti instala dar dureaza ceva (la mine il bag direct nu in instalez)
Dupa ce il citeste laptopul deschizi my computer si acolo gasesti slotul cu cardul de memorie.
Il deschizi intri in folderul in care ai imaginile si de acolo e simplu adica cpi si paste. pa pa