| Cold a întrebat:

crying am si eu o intrebare mi-am facut windowsul crying acum cateva ore si nu am prog de la pc crying stiu doar ce komponente are sad placa video Nvidia GeForce 6150se si nu stiu care este driverul de la placa audio va rog spuneteimi care sunt driverele pentru pc meu funda sad

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Vezi ce placa baza ai uitate in comp! Intra pe site si de acolo-ti descarci driverele de placa baza(include si driver audio). uitate daca desfaci compul ca trebuie sa ai o eticheta pe placa video (daca nu este incorporata in placa baza) pe care-ti scrie modelul! Succes!

| CainePeVine a răspuns:

Incearca sa dai "Star->Run->si scrie acolo dxdiax" si o sa iti apara daca intrebi de componente.

| matryko a răspuns:

Pune-ti Windows Seven care are toate driverele incorporate!