| P1dgey a întrebat:

am si eu o problema.AM pe telefon Wi- Fi si vreau sa umblu de acasa pe net si nu stiu codul acela de la router.Mentionez ca nu e pe spatele routerului deoarece am net de mult si e router din ala mai vechi fara codurile pe el. Cum il pot afla? CN Stie sa raspunda. Dau funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Asta este un modem adsl nu are wireless
trebuie sa cumperi un adaptor wireless sau un modem wireless.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ce marca si ce model este routerul?

| P1dgey explică (pentru Danzell):

SmartAX MT882

| Danzell a răspuns (pentru P1dgey):

Asta este un modem adsl nu are wireless
trebuie sa cumperi un adaptor wireless sau un modem wireless.