| cossy30 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o problema sad! Cineva a incercat sa imi afle parola de la ID de mess si a bagat o parole aiurea pana mi l-a blocat sad! Am incercat sa ii dau ca mi-am uitat parola dar ID-ul este de mult timp si nu ma gandeam ca imi va fi de folos vreodata! Ideea e, cum asi putea sa mi-l recuperez? tinand cont ca am asteptat deja vreo 10 zile!

Răspuns Câştigător
| Ana_8116 a răspuns:

Pai poti intra pe e-mailul tau si de acolo poti sa ti-o schimbi parola, dar daca tio blocat id-ul atunci nu mai poti face nimica decat sa iti faci alt id. Si mie mi so intamplat si nu am avut de ales. Sper ca ti-am fost de folos happy

| cossy30 explică (pentru Ana_8116):

Multumesc :*:*:*, chiar a mers faza cu mailu, nu stiu cum am facut dar a mers big grin... MS :*:*:*

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai daca stii raspunsu la intrebarile alea secrete poate vei afla si parola la id tau

| JustDeedee a răspuns:

Sparge parola!
Cauta pe Internet program de spart parole, iar daca nu stii cum sa-l folosesti cauta pe youtube. Am avut si eu o astfel de problema si s-a rezolvat.
P.S.: Ti-as sugera ca noua parola sa fie formata din cifre/litere sau sa fie in alta limba happy

| Maria2901 a răspuns:

Poti sa-ti faci altulwinking