| 20013 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o problema la un laptop lenovo 3000 n200 si nu stiu cum sa o rezolvcrying(.
Mi-a expirat liceenta la windows si nu mai pot sa mai intru in el(adica in fisierele mele, my computer, start, intr-un cuvant nu ma lasa sa "intru" in "el") si am vazut o solutie cum sa scap de cumpararea liceentei. A trebuit sa intru in "SAFE MOD" dar eu nu pot pentru ca nu imi merg sagetile crying(. exista vreo cale sa intru in "SAFE MOD" fara jutorul sagetilor? va rog ajutati-ma este urgent plssssss. DAU FUNDAwinking. Am uitat sa mentionez cand ii dau la "START NORMAL WINDOWS" imi apare o erore intr-o fereastra albastra.big grin. FUNDAAAAAA

Răspuns Câştigător
| DarkTheory a răspuns:

Ai de viata mea reinstaleazati windosul sau descarcati programul remove windows genuine advantage care practic daca il instalezi face sa vada pc-ului ca tu ai o copie originala la windows si faza cu expirarea nu ar mai trebui sa apara happy

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Nu iti face probleme cu sagetile si touchpad-ul laptopului tau merge conectata o tasta externa si maus normale de la orice comp banal.

| 20013 explică (pentru traveler):

Pai cum adica se poate si cu mouse-ul de la laptop?

| Azael2k a răspuns:

Nu se poate intra in Safe Moda fara sa folosesti sagetile ( este DOS ). O solutie la prb ta este sa iti instalezi o versiune de Windows care nu solicita licenta. Problema care se pune in cazul tau: unde ai salvate documentele: pe desktop, in partitia C?

| 20013 explică (pentru Azael2k):

Desktop

| Azael2k a răspuns (pentru 20013):

Incearca sa faci cum zice "traveler". gaseste o tastatura si un mouse pe USB si intri in Safe Mode. Daca nu ai de unde sa faci rost. Reinstal Windows ( La instalare insa nu formatezi partitia C, alegi optiunea "Leave files the way they are" ...altfel ai sa pierzi datele de pe desktop si din partitia C )
Succes!

| 20013 explică (pentru Azael2k):

Multumesc mult tuturor pentru ajutor
am rezolvati pana la urma mersi mult