| vegasvegas a întrebat:

Sall,TPU.Am si eu o problema legata de un telefon mai anume Samsung Galaxy Note II N7100. Acuma 2 zile,am cumparat telefonul de la un prieten,bun ajung cu el acasa,am bagat cartela,totul ok,pana cand vreau sa apelelez pe cineva, nu se aude,eu nu aud nimic ce zice,si nici respectiva persoana nu aude ce zic. Problema sta asa daca ii fac un soc mic,mai pe scurt il trantesc,usor isi revine,dar, doar pentru o perioada scurta cam 10 minute.L-am dus la service,dar nu se baga,sunt prea prosti, acei oameni.

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

De la difuzor rolling on the floor))))))))) eşti prost dacă cumperi fără să testezi fmm.