| ionutZzG30 a întrebat:

am un casetofon in masina care e cu cd si nu mp3 si trebuie muzica de aia trackk si nu stiu cum sa fac imi spuneti va rog? scuze categoria dar la muzica sunt putini

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mai intai trebuie sa convertesti muzica in format : Audio (wave sau wav) asa se cheama nu track happy apoi sa-l pui pe cd!
Poti face asta si cu nero dar merge mai incet, iti sugerez sa descarci un convertor si sa convertesti muzica cu acel convertor!
Daca nu sti niciunul, iata unul bun, asta e un convertor : audio-video si se cheama : Freemake Video Converter -se poate descarca la liber, nu trebuie sa platesti nimic! Bafta!

| ionutZzG30 explică (pentru lpavel):

Am convertit in wav asa am gasit si acum pe pun pe cd si le duc la masina sa vad daca merge si daca merge funditawinking

| lpavel a răspuns (pentru ionutZzG30):

Mai mult ca sigur o sa mearga! happy