| BaSStEEST a întrebat:

am un laptop Apple macbook pro a1226si nu se aude la boxe am driveru de la win 7 si nimica boxele merg se aud cand pornesc laptopul si nu stiu cum sa sterg mac os sa-mi ramana numai 7 fuda

5 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

De ce ai vrea vreodata sa stergi macul si sa ramai cu windows?rolling on the floor Oricum nu ti-am inteles problema, mai incearca o data, in romana daca se poate.

| BaSStEEST explică (pentru charleslouboutin):

Pentru ca nu merg jocurile pe mac si cate si mai cate si nu stiu cum sa--l sterg

| charleslouboutin a răspuns (pentru BaSStEEST):

Nu se compara niciodata windowsul cu macul. Dar stai linistit, e clar ca nu e pentru tine acest sistem. Intrebarea mea este de ce ti-ai mai luat macbook laughing Daca iti place windowsul atat de mult gasesti un laptop cu configuratie mult mai buna la pret mai mic.

| BaSStEEST explică (pentru charleslouboutin):

Am fac schimb cu pc si n-am stiutcai asa de complicat

| tgiabberriieul a răspuns:

Foloseste niste semne de puctuatie.