| AlexIonut2013 a întrebat:

Am un laptop care porneste merge dar ecranul ramane negru nu se vede nimic nu mai pot sa intru in el. Vreau sa scot pozele din el am incercat cu HDMI pe TV nu merge.Se mai poate repara? Cum pot sa iau pozele? FUNDA urgent va rog raspunsuri explicite!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii scoti hdd si ii pui un adaptor extern

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca nu se poate intra nici in bios si ecranul e negru tot timpul, e posibil sa fie de la placa video. Suntserios a dat un raspuns bun - hard diskul pus intr-un adaptor extern si pus la alt calculator poate fi citit.

| AleAlex18 a răspuns:

Reinstalează windows-ul.